Помощь - Поиск - Пользователи - Календарь
Полная версия этой страницы: Евро 2012
Яготин.Iнфо > Спорт > Все о спорте
Andrus
Решил что совместными силами (правда с опозданием) надо собирать информацию. Тему поднимаю.
chip
До открытия Евро 2012 :
559 дней .


Готовность стадионов:
НСК Олимпийский - 65% ОНЛАЙН_СТРОЙКА

Стадион во Львове - 55% ОНЛАЙН_СТРОЙКА

Донбасс Арена - 100% Онлайн_Стадион

ОСК Металлист - 100% Почти_Стадион)

Stadion Lecha - 100%
Stadion Narodowy - 70%
PGE Arena Gdansk - 70%
Stadion Miejski - 60%


Почти всё стибрил здесь
chip
Поздравляю друзья Украина взяла 3очка в игре со шведами, шева своми 2-голами шоловой принес нам победу. ))))) УРЯ
Andrus
Сегодня первый раз иду в фанзону, отзывы про нее супер но сегодня отмечу проишествия в харьковской где Голландцы пытались петь наш гимн

http://www.youtube.com/watch?v=Yr49ma0qhvA...layer_embedded#!
BITCreator
notimetocry
Ось Параоліпріада в 2024 році У Франції 066.gif
https://uk.wikipedia.org/wiki/Літні_Паралімпійські_ігри_2024 .:. щоб довго не думати я скоро зайду з інших простроїв.
Sergey
Чомусь вспомнив те їбуче Евро 2012, я дивився тоді футбол, цікавився цим, а тут типу у нас змагання проводять, престижно. Тоді влада яника була. І от потім виявилося, що скількісь чи десятків, чи сотень мільярдів гривень було вкрадено на відкатах, на реконструкціях стадіонів і т.д. Тобто нагрілися і на цьому, і це лише була підстава для збагачення влади, ніякий престиж країни їх не цікавив. Що я хочу сказати - до сраки ті евро, якщо в країні мародери при владі і розкрадають все до останньої нитки на всьому. Поки не зміняться тут люди, ніяке евро не допоможе. Тому що до війни докотилися, і толку було з того евро в тому далекому 2012 році. Після розвалу совка тут нема розвитку, а все гірше і гірше.
nephalim
Цитата(Sergey @ 6.3.2023, 13:22) *
я хочу сказати - до сраки ті евро, якщо в країні мародери при владі і розкрадають все до останньої нитки на всьому. Поки не зміняться тут люди, ніяке евро не допоможе. Тому що до війни докотилися, і толку було з того евро в тому далекому 2012 році. Після розвалу совка тут нема розвитку, а все гірше і гірше.

Отак думав і путлєр коли думав що кацапські танки українці які захочуть повернути совок будуть з паляницями зустрічати. Тільки як виявилось ніхто з українців совка повертати не хоче як він, такі справи...
Sergey
Цитата(nephalim @ 6.3.2023, 20:31) *
Отак думав і путлєр коли думав що кацапські танки українці які захочуть повернути совок будуть з паляницями зустрічати. Тільки як виявилось ніхто з українців совка повертати не хоче як він, такі справи...

Він теж того совка повертати не хоче, це розводняк для дурних лохів і гра на ностальгії, як і "деди воювали". Ці всі басні придумали крадії при владі, щоб утримувати в стойлі дурноголових, поки вони нєжаться десь на віллах і яхтах в Іспанії чи Мальдівах і держать гроші десь у швейцарських банках. Ну а лохам можна і про совок поспівати з ковбасою по 2.20. Бо телепні замість того, щоб розвиватися і нормально заробляти, мріють про халяву і стабільність, і ждуть подачок від тих, хто їх оббирає і найобує. Досить примітивний механізм на самому ділі.
Sergey
Цитата(nephalim @ 6.3.2023, 19:31) *
Отак думав і путлєр коли думав що кацапські танки українці які захочуть повернути совок будуть з паляницями зустрічати. Тільки як виявилось ніхто з українців совка повертати не хоче як він, такі справи...

ну взагалі то це не зовсім так, багато хто ждав русского мира, особливо у східних регіонах країни, бо яникорилі ж ділили країну, і штучно роздували тему "ущемления русского языка", бо кончені маріонетки продажні путлеровські добре підготували почву для вторгнення. А на початку агресії чекали силового захвату влади рашою, і це ні для кого не секрет. Бо надіялись, що їм теж перепаде шмат влади після цього, а якою ціною - не важливо, навіть ціною здачі країни у оккупацію. Хотіли реваншу. От хто нами правив. А що стосується совка, то теж багато тих, хто про нього мріє, тому що не пристосовані до розвитку і ринкової економіки. Все чекають "стабільної" халяви, коли потрібно робити мінімум, і отримувати щось за це. Адже спробуй совкового гамадрила хоча б показники лічильника електроенергії по вайберу передати, це ж потрібно аж 3 інститути для цього закінчити, це неможливо. Або по европейськи і цивілізовано заплатити за ремонт ноутбука сусідам, а не на шару циганити допомогу. Це ж пиздець як складно все, тут півкраїни халяву шукає, не розуміючи, що в кінцевому підсумку програють усі із-за менталітета по найобу і обкраданню ближнього свого.
Для просмотра полной версии этой страницы, пожалуйста, пройдите по ссылке.
Форум IP.Board © 2001-2024 IPS, Inc.